احسان علیخانی : بیوگرافی احسان علیخانی + عکس
احسان علیخانی : بیوگرافی احسان علیخانی + عکس

بیوگرافی احسان علیخانی

احسان علیخانی و آزاده نامداری

احسان علیخانی مجری محبوب برنامه ماه عسل در میان همکارانش به فرزاد حسنى، فرزاد جمشیدى و جواد یحیوى علاقه دارد. نسبت به شبکه سه تعصب خاصی دارد و یک جورایی احسان علی خانی عاشق شبکه 3 می باشد. به معروفیت هرگز علاقه ای ندارد! وی راز دار است و دنبال دروغ هم نیست. احسان علیخانی از بین شاعران حافظ را دوست دارد و گاهی به دیوان حافظ تفالی می زند. شایست ترین بازیگران از نظر وی رضا کیانیان و پرویز پرستویى هستند. بهترین خاطره‏ایش مشرف شدن به مکه معظمه از طرف صدا و سیما می باشد. احسان علیخانی از کودکى تمایل داشت وکیل شود. بهترین همبازى اش در دوران کودکى، پسرخاله‏ هایش امیر حسام بوده است.

ممنوع ‌التصویر شدن احسان علیخانی :

احسان علی خانی در موقع اجرای ویژه برنامه سال تحویل سال نود و یک در واکنش به سخنان رئیس جمهور محمود احمدی نژاد که گفته بود وسایل ضروری عید در سر کوچه ی ما گران نمی باشدنیست توبیخ و ممنوع‌ الفعالیت وی از تلویزیون ختم شد ولی پس از یک روز شایعه ممنوع‌التصویر شدن احسان علیخانی تکذیب گردید.

بیوگرافی احسان علیخانی : تکذیب داشتن اینستاگرام

احسان علی خانی در برنامه سال تحویل نود و چهار در شبکه سوم سیما به صورت رسمی اعلام نمود در دنیای مجازی هیچ صفحه ای دارا نمی باشد. علی خانی گفت حتی ایمیلی هم ندارد!
در روز های پایانی سال صفحه ای با نام احسان علی خانی در برنامه لاین ایجاد شده که از کاربران می خواهد لینک خاصی را به انتشار برساند و مژده جوایزی چون تلفن همراه را می دهد که احسان علیخانی آن را تکذیب کرد.نويسنده : Paul


تبليغاتclose